کدام یک از انواع بازاریابی الکترونیکی مناسب کسب و کار شماست

انواع بازاریابی الکترونیکی

 

کدام یک از انواع بازاریابی الکترونیکی مناسب کسب و کار شماست

مفهوم انواع بازاریابی الکترونیکی بسیار گسترده است. این ها همه انواع بازاریابی الکترونیکی هستند، با استفاده از دستگاه های الکترونیکی (یعنی تبلت، تلفن همراه و روی صفحه نمایش)، در عصر جدید بوجود آمده اند. بیاید به برخی از رایج ترین انواع بازاریابی الکترونیکی که امروزه استفاده می شود نگاهی بیاندازیم.

بازاریابی ایمیلی:

یکی از ابتدایی ترین انواع بازاریابی الکترونیکی است که شامل ارسال پیام هدفمند در ایمیل در زمان مناسب می باشد. به عنوان مثال،flipkart یا آمازون برای کاربران خود ایمیل می فرستند.

بخوانید: چگونه خبرنامه ایمیلی موثر داشته باشید؟

SEO (بهینه سازی موتور جستجو):

خب، این نوع از بازاریابی رایج ترین نوع از انواع بازاریابی الکترونیکی است که برای افزایش بازدید از وبسایت در موتورهای جستجو استفاده می شود. تکنیک های مختلفی در این فرایند وجود دارد که شامل تجزیه و تحلیل فنی و بهبود سئوی محلی، وبلاگ نویسی، ایجاد پیوند و بک لینک و ایجاد محتوا منحصر به فرد هستند.

بخوانید: باید ها و نباید های فونت و رنگ برای بهبود سئو سایت

PPC (پرداخت به ازای هر کلیک):

در این فرآیند آگهی های پرداخت شده به طور معمول به سمت راست یا بالای نتایج جستجوی «آلی» قرار می گیرند. هزینه آن بستگی به رقابت کلیدواژه ای که شما برای آن پیشنهاد می کنید.

تبلیغات آنلاین:

تبلیغات آنلاین را با PPC اشتباه نگیرید! این شامل روند تبلیغات در وب سایت دیگران است. به عنوان مثال، شما می توانید یک فضای بنر را در وب سایت های محبوب خریداری کنید، و برای اجاره این فضا برای تبلیغ آنلاین خود نیز هزینه را بپردازید.

بخوانید: چگونه تبلیغات موثر داشته باشیم؟

بازاریابی ویروسی:

این یک ترکیب کامل از انواع بازاریابی الکترونیکی است. به طور کلی،در این نوع بازاریابی محتوای خود را در کانال های مختلف منتشر می کنید. این ممکن است شامل فیلم ها در یوتیوب، وبلاگ ها، بازاریابی ایمیلی و همچنین برخی از عناصر سنتی باشد و هدف همه ی آنها نیز اطمینان از این است که محتوای گیرا داشته باشند و مخاطب و ترافیک بیشتری برای آنها داشته باشد و آنها را جذب کند.

پیام متنی:

علاوه بر این، انواع بازاریابی الکترونیکی که در بالا گفته شد، انواع بازاریابی الکترونیکی به طور گسترده ای در صنعت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به خصوص، با افزایش چشمگیر استفاده از گوشی های هوشمند در سراسر جهان ، سرعت دسترسی به اطلاعات به صورت چشمگیری افزایش یافته است .


آیا نیاز به مشاوره در مورد خدمات ما دارید ؟

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما تماس بگیرید

021-41895000

یا در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

تکمیل فرم

نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *