تبلیغات گوگل در ایران

تبلیغات گوگل در ایران

 

شرکت گوگل در حال حاضر در ایران دارای نمایندگی انحصاری نیست. به همین خاطر افرادی که علاقه مند به استفاده از خدمات گوگل ادوردز هستند نمی دانند که چطور باید به این خدمات دست یابند.
باید بگوییم که صنعت دیجیتال مارکتینگ در ایران اگر چه با شرایط خاص و عجیبی به نسبت دنیا در حال توسعه است اما یک حسن دارد و آن این است که برای همه موانع راه حلی صحیح و اصولی تعبیه کرده است.

شرکت های گوگل ادوردز در ایران

کافیست جستجویی ساده در موتور جستجوگر گوگل داشته باشید تا با شمار انبوه شرکت هایی مواجه شوید که به صورت تخصصی به راه اندازی کمپین گوگل ادوردز میپردازند. روال کار این شرکت ها بسیار جالب است. این شرکت ها با ایجاد حالت واسطه ای بین شرکت گوگل و مشتریان نقش پلی توانمند و تسهیل گر را ایفا میکنند. که به راحتی با صرف زمان مورد نیاز و با بهره گیری از علوم برگزاری کمپین های گوگل ادرودز و تجارب بالا در این زمینه قادرند کارآمد ترین کمپین تبلیغاتی را راه اندازی کنند.

البته ناگفته نماند مانند همه مارکت ها با شرکت های ضعیف و با کیفیت روبرو خواهید شد. قطعا همه شرکت ها همانند هم خدامات صادقانه ارائه نمیدهند. در این زمان مشاوره قبل از ارائه خدمات، نمایش نمونه کارهای در حال اجرا و همچنین وب سایت شرکت و خود شرکت میتوانند بیانگر وضعیت شرکت ارائه دهنده باشند.

البته شرکت های ایرانی معتبری مانند سایت پارس ادوردز هستند که با ثبت شرکت در خارج از کشور، به عنوان پارتنر رسمی گوگل در ایران فعالیت می کنند. پارس ادوردز با بهره گیری از کارشناسان مجرب و پارتنرهای شخصی گوگل به خدمات تخصصی در زمینه تبلیغات در گوگل و مدیریت اکانت ادوردز می پردازد.

مگر گوگل ادوردز در ایران تحریم نیست؟

برخی از شما به وضوح میدانید که خدمات گوگل علی الخصوص گوگل ادرودز در ایران تحریم هستند. از خود میپرسید وقتی تحریم هستیم پس چطور میتوانیم از این خدمات استفاده کنیم؟ مگر این تبلیغات در ایران نمایش داده می شود؟

سوال بسیار مناسبی است . درست است تبلیغات گوگل در ایران تحریم است اما این تحریم در نمایش تبلیغات اعمال نشده است بلکه تنها شرایط معامله مستقیم را با پیچ و خم همراه ساخته است. البته این شرایط معامله با استفاده از یک IP غیر ایرانی، یک دامنه غیر از ir و یک حساب ارزی خارجی کاملا هموار و بدون مشکلی قابل انجام است.

به شرکت های ایرانی گوگل ادوردز اعتماد کنید
گوگل ادوردز تنها نیاز به پیاده سازی ندارد. برخی از افراد تصور میکنند اگر دسترسی به عوامل بند پیشین را داشته باشند دیگر نیازی به هیچ چیزی ندارند و میتوانند بدون دغدغه کمپین خود را راه اندازی کنند و رشد و توسعه را در کسب و کارشان شاهد باشند. باید بگوییم که این تصور کاملا اشتباه است. لابد میپرسید چرا؟

پیشنهاد ما به شما استفاده از یک شرکت واسطه است. چون شرکت های واسطه علاوه بر اینکه کلیه موانع پیش رو را میتوانند به راحتی از بین بردارند ، میتوانند با مشاوره متناسب زمینه یک رقابت قدرتمند با رعایت مدیریت هزینه را برای شما فراهم سازند.

توجه داشته باشید که شما تنها وب سایت یکه تاز در کارزار تبلیغات نیستید. رقبای زیادی هستند که میخواهند همچون شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرند. لذا باید قبل از برپایی کمپین تبلیغاتی خود آنالیز دقیقی از بازار، رقبا، کلمه های کلیدی تاثیرگزار ، بودجه لازم و … داشته باشید. انجام این کار برای افرادی که به علم بازار، دیجیتال مارکتینگ و تحلیل رقبا آشنا نباشند تقریبا غیرممکن است اما برای گروه های تبلیغاتی که به صورت تخصصی به امر تبلیغات گوگل یا گوگل ادوردز میپردازند یک تخصص است. پس با خیال راحت تبلیغات خود را به شرکت های ایرانی معتبر (مانند پارس ادوردز) بسپارید. برای شروع تبلیغات در گوگل همین حالا می توانید با مشاوران سایت پارس ادوردز تماس بگیرید!

منبع :بازدید


آیا نیاز به مشاوره در مورد خدمات ما دارید ؟

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما تماس بگیرید

021-41895000

یا در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

تکمیل فرم

نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *