اهمیت دیجیتال مارکتینگ در کسب و کارها

اهمیت دیجیتال مارکتینگ در کسب و کارها

 

اگر صاحب یک کسب و کار هستید باید از اهمیت دیجیتال مارکتینگ در کسب و کارها مطلع باشید چون اگر در دنیای دیجیتال با مبحث دیجیتال مارکتینگ پیش نروید احتمالا موفق نخواهید شد .مقاله زیر را در باره اهمیت دیجیتال مارکتینگ در کسب و کارها بخواهید. 

ضعف ساختار سیستم مدیریت محتوای فروشگاه

اکثر فروشگاههای اینترنتی از Cmsها یا همان سیستم های مدیریت محتوای رایج و عمومی در اینترنت استفاده می کنند 

ضعف قالب فروشگاه

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی قالبی آزاردهنده دارند . گاهی به صورت ناقص لود میشوند و گاهی چیدمان درستی در مرورگرهای مختلف ندارند. به علت استفاده بیشتر مردم از موبایل حتی بهتر است از طراحی ریسپانسیو استفاده کنید .

 رنگ قالب و صفحات

رنگ متناسب با کسب و کارتان انتخاب کنید ، به روانشناسی رنگها توجه کنید و از رنگهای خیلی تند و یا خیلی سرد استفاده نکنید رنگها باید هارمونی داشته باشند. 

سایت شما سنگین است !

اگر از تصاویر و عکسهای حجیم استفاده می کنید ، به خاطر داشته باشید هرچه قدر حجم عکسها بالاتر باشد و سایت شما دیرتر بالا بیاید ، کاربران زودتر وبسایت شمارا ترک می کنند و این کار باعث کاهش رتبه شما در گوگل می شود پس از قرار دادن عکسهای حجیم بپرهیزید.

کاربر را گیج نکنید !

در وبسایتتان نقشه سایت داشته باشید و سایت را طوری طراحی کنید که کاربران راحت بتوانند در سایت شما به محتوا یا کالای مورد نظر دسترسی پیدا کنند

 توضیحات ضعیف در مورد محصول

در مورد کالای خود کامل توضیح دهید ، مثل جنس ، رنگ ، نحوه استفاده و … در مورد همه چیز کامل و شفاف توضیح دهید .

در نظر داشته باشید که باشد از زیاده گویی بپرهیزید.

کاربران را گم نکنید

شما باید بتوانید ایمیل کاربران را دریافت کنید تا از کارهای جدید کسب و کار شما با خبر شود و یا لینک شبکه های اجتماعی خود را قرار دهید تا آنها بتوانند شما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنند.

بررسی و نقد محصول

حتما بخشی را برای نقد و بررسی محصول خود فراهم کنید . بخشی که کاربران این امکان را داشته باشند تا به راحتی در خصوص یک محصول خریداری شده نظراتشان را بیان کنند و انتقادات خود را مطرح نمایند . این کار هم باعث اعتماد مشتری و هم سهولت در انتخاب وی خواهد شد.

 مجوزات

اگر فروشگاه اینترنتی هستید باید حتما سایت شما دارای نماد الکتریکی باشد. بسیاری از کاربران به این نماد توجه دارند و اگر فروشگاهی این نماد را نداشته باشد باعث کم شدن مخاطبان و از دست دادن اعتماد آنها می شود.

 مشکلات فنی و سئو

اگر فروشگاه شما در صفحات اول گوگل نمایان نشود پس شما شانس کمتری در جذب مشتری خواهید داشت . بیشتر افراد برای جست و جو به صفحات دوم و سوم نمی روند .


آیا نیاز به مشاوره در مورد خدمات ما دارید ؟

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما تماس بگیرید

021-41895000

یا در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

تکمیل فرم

نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *