پنل تخصصی صادرات اپلیکیشن های موبایل

IMG 2779

ضرورت برگزاری نشست صادرات اپلیکیشن

با اتفاقات اخیر اقتصادی در کشور و نوسانات قیمت ارز یکی از بهترین استراتژی ها استفاده از فرصت های مختلف برای کسب درآمدهای ارزی است. یکی از بازارهایی که ورود به آن به واسطه برخورداری از توان فنی قابل رقابت با بازار جهانی، بازار اپلیکیشن های موبایل است.

مواردی چون

-عدم نیاز به حمل و نقل
-عدم شمول هزینه های گمرکی
-هزینه های پایین تولید
-وجود محتواهای غنی در کشور
-نزدیکی فرهنگی با منطقه
-و …

از مزیت های رقابتی است که این حوزه نسبت به صادرات کالاهای دیگر می تواند داشته باشد.

اهداف برگزاری نشست تخصصی

۱. اطلاع رسانی و آموزش:

برای گسترش فعالیت ها در این بازار بایستی تعداد افراد بیشتری را از ظرفیت های این حوزه تشریح کرده و آموزش های مناسبی را در این راستا ارائه کنیم. صاحبان کسب‌وکارهای کوچک علی رقم داشتن پتانسیل رشد گاهی در انزوا قرار می‌گیرند و از ظرفیت های متفاوتی که ممکن است باعث پیشرفت آن‌ها شده و روی نتایج آن‌ها در آینده تاثیر داشته باشد بی بهره‌ می‌مانند. مخاطبان ما فریلنسرها، تولیدکننده های کوچک و بزرگ، صاحبان محتوا و صاحبان سرویس ها هستند که می توان از طریق برگزاری نشست ها آنها درتجمیع و آموزش داد.

۲. شبکه سازی:

یکی از دلایل برگزاری این نشست ها شبکه سازی و توسعه ارتباطات فی مابین بخش های محتلف این اکوسیستم است. شناسایی سرمایه گذاران، صاحبان سرویس، انتشار دهندگان، بخش های دولتی دخیل صادرات و اصناف و صنایع و ایجاد رابطه موثر بین اجزای این اکوسیستم از فعالیت هایی است که در حاشیه برگزاری این نشست ها می تواند اتفاق بیفتد.

۳. انتقال تجربیات:

در حاشیه برگزاری این نشست ها فرصت مناسبی برای انتقال تجربیات و دانش در بین شرکت کنندگان ایجاد می شود که می تواند زمینه ساز بومی سازی علم، هم افزایی، خلق ارزش و افزایش بهره وری سرویس های کوناگون شود.

۴. شناسایی پتانسیل های بازار:

گاهی اوقات اهمیت حضور در رویدادها لزوما آشنایی با افراد جدید یا نتورکینگنیست. در اکثر رویدادها نه تنها می توان با افراد جدید آشنا شد، بلکه میتوان به محصولات و سرویس های نوآورانه‌ایمعرفی شد که برای کار و حرفه شخص بسیار مثمر ثمر خواهد بود. کشف کردن این راه‌حل‌هایجدید یکی از بهترین روش‌هایجلو زدن از رقبا محسوب می‌شود.

۵. شناسایی سرویس ها و محصولات جدید:

شناسایی فعالین حوزه صادرات و اکوسیستم صادرات اپلیکیشنو ایجاد دایرکتوری از پتانسیل های قابل سرمایه گذاری خود از مواردیاست که از طریق برگزاری نشست ها قابل انجام می باشد. گام بعدی پس از شناسایی سرویس ها آموزش و غنی سازی سرویس ها از طریق ارائه خدمات است که می تواند به خلق ارزش های بیشتر ختم شود.


آیا نیاز به مشاوره در مورد خدمات ما دارید ؟

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما تماس بگیرید

021-41895000

یا در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

تکمیل فرم

نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *