قابلیت های فوق العاده گوگل سیگنال را بشناسید

گوگل سیگنال

 

قابلیت های فوق العاده گوگل سیگنال را بشناسید

گوگل آنالیتیکس شروع به تست ویژه یک ویژگی جدید به نام گوگل سیگنال (Google Signals) کرده که قابلیت هایی نظیر گزارش ردیابی فعالیت کاربر (Cross Device) و بازاریابی مجدد را ارائه می دهد.

کاربرانی که گوگل سیگنال را فعال می کنند می توانند از ویژگی های جدید تبلیغاتی استفاده کنند که در پی پیشرفت برای درک بهتر مشتریان براساس فعالیت آنها روی دستگاه های (devices) مختلف است.

Google Signals ویژگی های تبلیغاتی موجود را برای فعال کردن موارد زیر ارتقا داده است:

بازاریابی مجدد با گوگل آنالیتیکس:

تبلیغاتی را برای کمپین های ردیابی فعالیت کاربر (Cross Device) در پروسه بازاریابی مجدد در اختیار کاربرانی قرار می دهد که “شخصی سازی تبلیغات” را فعال کرده اند.

ویژگی های گزارش گیری تبلیغات: اکنون گوگل آنالیتیکس اطلاعات بیشتری در مورد کاربرانی که “شخصی سازی تبلیغات “را فعال کرده اند، جمع آوری می کند.

گزارش های جمعیت شناختی و علایق کاربران: همانطور که گفته شد اکنون گوگل آنالیتیکس اطلاعات بیشتری در مورد کاربرانی که “شخصی سازی تبلیغات ” (Ads Personalization) را فعال کرده اند، جمع آوری می کند.

بخوانید: از بمباران گوگل چه می دانید؟

گزارش های Cross-device (در بتا):

براساس داده های کلی از کاربران که شخصی سازی تبلیغات را فعال کرده اند، گوگل آنالیتیکس نمونه ای از رفتار کاربر در انواع دستگاه ها را نمایش خواهد داد.

در یک فایل آموزشی، گوگل توضیح می دهد که چرا گوگل سیگنال در این حد به داده های کاربرانی وابسته است که شخصی سازی تبلیغات (Ads Personalization) را فعال کرده اند. به گفته ی آنان:

“هنگامی که کاربران شخصی سازی تبلیغات را فعال می کنند، گوگل قادر خواهد بود تا دیدگاهی جامع از اینکه آنها از مرورگرهای متعدد و دستگاه های مختلف با یک مشاور آنلاین ارتباط برقرار می کنند، را بدست آورد… با توجه به حجم زیادی از داده های تولید شده توسط این کاربران ، گوگل قادر خواهد بود تا بر اساس آن داده ها رفتار کاربر با دستگاه ها را برآورد کند. ”

فعال کردن گوگل سیگنال برای گزارش گیری از سفرهای کاربر درون دستگاه های مختلف و همچنین بازاریابی مجدد برای کسب داده از کاربران sing شده در Google ضروری است.

نحوه فعالسازی گوگل سیگنال
با دنبال کردن مراحل زیر، Google Signals را فعال کنید:

وارد Google Analytics شوید.

روی «شروع» “GET STARTED” در بنر آگهی آبی رنگ بالای صفحه کلیک کنید یا به ستون Property > Tracking info > Data Collection بروید و عبارت درون بخش آبی را دنبال کنید.

روی اطلاعات(information) کلیک کنید و پنل ها را فعال سازی کلیک کنید.

اطلاعات مربوط به Google Signals را بخوانید، سپس روی ” CONTINUE ” کلیک کنید.

Google Signals را فعال کنید.

در هفته های آینده گزینه ای برای فعال کردن گوگل سیگنال در اختیار همه کاربران قرار خواهد گرفت.

برخی از کاربران تاکنون آن را در صفحه ی خود دیده اند اما اگر شما هنوز نمی توانید آن را ببینید نگران نباشید بزودی برایتان نمایان خواهد شد.

منبع: ویرلن


آیا نیاز به مشاوره در مورد خدمات ما دارید ؟

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما تماس بگیرید

021-41895000

یا در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

تکمیل فرم

نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *