رازهای ویدیو مارکتینگ چیست؟

ویدیو مارکتینگ

 

راز دیده شدن با ویدیو مارکتینگ چیست؟

این را بدانید رازهای ویدیو مارکتینگ ابزاری است که در اختیار شما قرار دارد و روش انجام آن –تصویر برداری، تدوین و ….- اصلا اهمیت چندانی ندارد؛ چیزی که از همه مهم تر است،‌راهکار و استراتژی شما برای استفاده از این ابزار کاربردی است. در ساده ترین گفتار رازهای ویدیو مارکتینگ راهی برای مخابره پیامتان به مخاطب هدف است و اگر می خواهید به طیف گسترده ای از مشتریان و همراهان تجاری دست پیدا کنید، باید حتما روش تجارت خودتان رو به روز نگه دارید.

در این پست قصد داریم تا در ۵ گام به راهکار هایی که به افزایش فعالیت اقتصادی منجر می شوند‍، نگاهی داشته باشیم.

 

با افشای رازهای ویدیو مارکتینگ دیده شوید!

شما برای رشد تجارت حتما باید اعتماد به نفس داشته باشید و راهکار ها رو به خوبی بلد باشید. این کار موجب می شود که ویدیو های بیشتری بسازید و به مرور زمان کیفیت کار هایتان را افزایش دهید. اما برای انجام این کار باید در راه درست گام بردارید و به شکلی اصولی رازهای ویدیو مارکتینگ خودتان را بسازید. یکی از کاربرد های رازهای ویدیو مارکتینگ پیدا و دیده شدن شما و یا برند تجاریتان است؛ ابزاری که کمک می کند تا پیامتان را گسترش دهید و توسط آن مشتریان ، شما را به راحتی پیدا کنند.

بخوانید: بهترین روش های دیجیتال مارکتینگ

 

از مخاطب خود درخواست کنید‍!

کاری کنید که مردم وادار به انجام اقدامی شوند. به طور مثال هنگامی که مشتریان ویدیو را تماشا می کنند میتوانید با درخواست عضویت، خرید، تماس با یک شماره خاص و یا درخواست مشاهده یک لینک خاص از آنها تقاضا کنید تا عملی را برای شما انجام دهند.

اولین ویدیو (درباره من) است. شما باید در رازهای ویدیو مارکتینگ که می سازید به بهترین شکل ممکن خودتان و یا کاری که در حال انجام آن هستید را معرفی کنید. بسیاری از افراد که برای اولین بار به وبسایت شما وارد میشوند، تمایل دارند تا با کلیک بر روی لینک درباره ما، با شما بیشتر آشنا شوند و به تاریخچه ای از روند کلی کسب و کار شما دسترسی پیدا کنند. زمانی که شما این بخش را درون رازهای ویدیو مارکتینگ خودتان جای می دهید، به یک فرصت ویژه برای تازه کردن تاریخچه خود دست پیدا میکنید و از طرفی هم بیننده را به شکلی موثر و فراگیرنده درگیر می کنید.

 

به کار بردن رازهای ویدیو مارکتینگ در صفحات راهبردی

صفحات راهبردی اصطلاحی است برای آن دسته از صفحات که برای درگیر کردن مخاطب با موضوع مد نظر ما ساخته می شوند و در این صفحات است که شما از مخاطب در خواست های گوناگونی نظیر عضویت را طلب می کنید. در واقع این صفحات منجر به افزایش ورودی سایت شما و جذب مشتریان جدید میشود.

همواره این بخش را مدنظر قرار داده و سعی در گسترش آنها داشته باشید. این کار را با ساخت رازهای ویدیو مارکتینگ ساده درباره این که شما چه کسی هستید و مشتریانتان چه خدماتی را از شما دریافت خواهند کرد، آغاز نمایید.

بخوانید: چند نکته برای تازه کارها درباره ویدیو مارکتینگ

ویدیوهای فروش، نقطه اوج شما!

مطمئن هستم که این رازهای ویدیو مارکتینگ است که همگی منتظرش بودید؛ چرا که تاثیر زیادی بر کسب و کار دارد.

بسیاری از مشتریان یک کالا و یا خدمات هنگام خرید و یا استفاده از آن با نگرانی و اضطراب سوالاتی را در ذهن خودشان می پرورانند.

اصلا نیازی به نگرانی نیست! اگر شما تمامی مراحل قبل را به درستی انجام دادید، دیگر نگران هیچ چیز نباشید. شما گام به گام مشتری را ترغیب نموده اید که با کالا و یا خدمات شما آشنا شوند، درباره شما بیشتر بدانند، با درخواست عضویت و مواردی که گفته شدآنها را با خود همراه کردید و این گام باعث میشود چنانچه گام های قبل را به درستی طی کرده باشید مشتری به خرید و یا استفاده رضایت دهد.

بخوانید: چگونه فروش ویدیو سازی خود را بالا ببرید؟

ویدیو مارکتینگ و تولید ویدیوهای آموزشی، گام نهایی!

به عنوان پنجمین گام، باید شما مجموعه ای از ویدیوهای آموزشی را تولید کنید. شاید بگویید یعنی چه؟

در روش سنتی شما باید برای ارائه ی کالا یا خدمات خود، برای هر نفر وقتی جداگانه رو صرف کنید، و از طرفی سود کمتری داشته باشید. درحالی که با بکارگیری روش های نوین ارائه میتوان بازدهی را به طور چشم گیری افزایش داد.

شما می توانید با جمع آوری این ویدیوها در قالب پکیج های مختلف آموزشی، آنها را در بازه های مختلف به اشتراک بگذارید و یا حتی برای آنها قیمت تعیین کنید. پس فرصت را از دست ندهید و از لحظات استفاده کنید.

اگر شما مشغول به ارائه ی محصولات دیجیتال هستید. این گزینه از رازهای ویدیو مارکتینگ بشدت میتواند برای شما مطرح باشد، چرا که خیلی راحت و موثر میتوانید با افراد مختلف و مخاطبان خودتان ارتباط برقرار کنید.

منبع: زود ویدیو


آیا نیاز به مشاوره در مورد خدمات ما دارید ؟

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما تماس بگیرید

021-41895000

یا در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

تکمیل فرم

نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *