کمپین ۳۶۰ درجه

کمپین 360 درجه

حتما برایتان سوال پیش آمده که کمپین ۳۶۰ درجه چیست؟ یا چه تفاوتی با کمپین های تبلیغاتی دیگر دارد؟! تا به حال حس کرده اید که به صورت همه جانبه توسط تبلیغات یک برند احاطه شده اید؟ قبل از شروع مسابقه‌ی فوتبال در تلویزیون، بیلبوردهای وسط اتوبان، پیامک، بنرهای گوشه‌ی سایت‌ها و … حتی در پیج بازیگر مورد علاقه تان! برای مدتی همه جا نام آن برند به چشم می‌خورد و به گوش می‌رسد! به این می‌گویند کمپین ۳۶۰ درجه!

تعریف کمپین ۳۶۰ درجه

کمپین های جامع و همه جانبه بازاریابی که از آغاز معرفی برند به بازدیدکننده، تا جذب آن، تبدیل به مشتری و ساختن یک هوادار واقعی را دربر میگیرد و در آنها از تمام راهکارهای بازاریابی استفاده می‌شود. این کمپین یک چرخه کامل خرید را از ابتدا تا انتها پوشش می‌دهد. در این چرخه از یافتن یک محصول تا تصمیم به خرید و مراجعه به فروشگاه، برند مورد نظر دائماً در مقابل شما قرار می‌گیرد تا میل و اشتیاق برای خرید آن در شما تقویت شود.

بازاریابان باهوش از این کمپین با همین هدف استفاده می‌کنند تا مشتریان را در هر مکانی که حضور دارند تحت تاثیر خود قرار دهند. این نوع تبلیغات شامل بخش‌های زیادی می‌شود. از بنرهای چاپی گرفته تا تبلیغات فروشگاهی. از پیام‌های بازرگانی تلویزیونی تا شبکه‌های اجتماعی همگی تحت پوشش یک کمپین ۳۶۰ درجه قرار می‌گیرند.

برای اجرای کمپین هایی از این دست در دنیای دیجیتال مارکتینگ نیز باید از تمام ابزارهای دیجیتال مارکتینگ برای این مساله استفاده شود.

ابزار های کمپین ۳۶۰ درجه

کمپین دیجیتال مارکتینگ ۳۶۰ درجه، همان طور که گفته شد از تمامی امکانات دیجیتال مارکتینگ استفاده می‌کند. تعدادی از این موارد را در زیر لیست کردیم:

  • سئوی سایت
  • شبکه های اجتماعی
  • اینفلوئنسر مارکتینگ
  • تبلیغات کلیکی
  • تبلیغات بنری
  • تبلیغات موبایلی
  • گفتگو در شبکه های اینترنتی
  • ویدیو مارکتینگ
  • ایمیل مارکتینگ
  • تبلیغات تلویزیونی

چرا کمپین ۳۶۰ درجه؟

وقتی برندی محصول تازه ای تولید می‌کند یا می‌خواهد یکی از خدماتش را معرفی کند، یکی از راه های زود بازده برای ایجاد اگاهی از برند و جذب مشتری استفاده از کمپین ۳۶۰ درجه است. به علت جامعیت این طرح، در زمان کوتاهی افراد در رسانه های مختلف تحت تاثیر این تبلیغات و گستردگی آن قرار می‌گیرند و درموردش با یکدیگر صحبت می‌کنند. نتیجه ای که در این کمپین حاصل می‌شود گسترش ویروسی برند است. به عبارتی بازوی محرک وایرال مارکتینگ در زمان اندک، ایجاد کمپین ۳۶۰ درجه می‌باشد. 

کمپین ۳۶۰ درجه یکی از راهکارهای تبلیغات آنلاین راهکارهای تبلیغات آنلاین برای کسب و کار شماست.

برای اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و سفارش با شماره ۴۱۸۹۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.


آیا نیاز به مشاوره در مورد خدمات ما دارید ؟

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما تماس بگیرید

021-41895000

یا در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

تکمیل فرم