مستر دانش بنیان Mr. Danesh Bonyan

مستر دانش بنیان

مستر دانش بنیان مجموعه ای از متخصصان حوزه بازاریابی و تولید محتواست که حول محور اینفلوئنسری با همین نام فعالیت می کنند و هدفشان اتصال مشتری به محصولات دلخواه و معرفی محصولات به مشتریان بازار های مختلف است. قبل از آشنایی با زوایای کاری این مجموعه ابتدا بیایید با مستر دانش بنیان آشنا شویم.

مستر دانش بنیان یک شخصیت حقیقی و یا بهتر بگوییم یکی از اینفلوئنسرهای موجود در حوزه فناوری، نوآوری محصولات و خدمات مختلفی است که معرفی و شناسایی آنها را در جامعه به عهده گرفته است.

شاید الان با مطالعه همین دو خط یک سوال در ذهن شما به وجود آمده باشد که اینفلوئنسر کیست ؟

اینفلوئنسر کیست؟

اینفلوئنسر کسی است که به علت قدرت، دانش و جایگاه اجتماعی خود این قدرت را دارد که تصمیم خرید مردم را تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان مثال یک ورزشکار می تواند تاثیر بسزایی در انتخاب لباس ورزشی داشته باشد. زیرا مردم بر این باورند که این فرد دانش و تجربه کافی در این زمینه دارد و می تواند در این مورد بهترین مشاور دیگران باشد.

البته این نکته به این معنا نیست که این افراد ابزارهای تبلیغاتی هستند اما رابطه های اجتماعی مشخص می کند که کدام برندها می توانند بهترین سود را از این افراد داشته باشند. امروزه گوشی های تلفن همراه و شبکه های اجتماعی بخش جدایی ناپذیر زندگی ما شده است. طبیعتا برخورد و اطلاع از آخرین اخبار چهره های مشهور و معروف بسیار ساده از قبل شده است.

بیشتر بخوانید: اینفلوئنسر مارکتینگ چیست ؟

 

یکی از شبکه هایی که این امکان را بیشتر از بقیه فراهم آورده است، اینستاگرام است! و الان آی جی تی وی یکسری از افراد بر اثر شهرت و یا مطالبی که در پیج خود ،Follow با ظهور اینستاگرام و قابلیت منتشر می کنند فالوور های زیادی را جذب کرده اند. این افراد پس از مدتی که به فالوور های زیاد و شهرت رسیدند، شروع به تبلیغات در پیج خود و درآمدزایی می کنند. گاهی درآمد فروش محصولات تبلیغ شده در این صفحه ها بیشتر از درآمد معمول کسب شده توسط صاحبان این محصولات است و از این رو اینقلوئنسرها خود به بازاری مطمئن بدل شده اند.

انواع اینفلوئنسر عبارت است از:

  • افراد مشهور یا سلبریتی ها
  • کارشناسان و رهبران یک صنعت
  • بلاگرها و تهیه کنندگان محتوا
  • میکرو اینفلوئنسرها

مستر دانش بنیان، اینفلوئنسری اسست از ترکیب انواع مختلفی که در بالا به آنها اشاره شد و البته بیشتر از نوع میکرو، شخصی که با دانش، جایگاه، تخصص و شناخته شده که مخاطبان مناسبی را جذب کرده و توانسته بازار و محصولات را به خوبی بشناسد و به صاحبان محصول کمک فراوانی کند.

با گذشت زمان به سمتی می رویم که آینده از آن میکرو اینفلوئنسرها است. کسانی که بیشتر همرنگ مردم عادی هستند و مردم حس می کنند هر حرفی که از این افراد بشنوند یا ببینند واقعی است و راحت تر می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

مستر دانش بنیان چه کمکی به جامعه مخاطب خود می کند؟

مستر دانش بنیان به شما کمک می کند همرنگ جامعه هدف خود شوید، مردم به تبلیغات مردمی بیشتر توجه می کنند. مستر دانش بنیان به شما برنامه می دهد تا کمپین هماهنگ داشته باشید و محتوای مورد هدف شما را تولید و یا منتشر می کند زیرا او بهتر از شما مخاطبین خود را می شناسد.

مستر دانش بنیان فقط محدود به اینستاگرام نیست و در کانال های تلگرام، توییتر و سایت های اشتراک ویدیو مانند آپارات نیز استفاده می کند و وبسایت و اپلیکیشن مخصوص خود را دارد. ما با ابزار قدرتمند محتوا با توان متخصصان خود محصول شما را هم تبلیغ و هم عضو جامعه هدفتان می کنیم.

مستر دانش بنیان کیست؟

مستر دانش بنیان با سابقه ترین فرد فعال در حوزه معرفی و بررسی فعالیت های فناورانه، نوآورانه و تولید محصولات مختلف است. محمد کیایی خبرنگار حوزه فناوری و نوآوری صدا وسیماست که بیش از یک دهه است که در این حوزه فعالیت می کند. مستر دانش بنیان به واسطه فعالیت گسترده میدانی و شناخت کارشناسی از این حوزه و البته ارتباطات گسترده با مسئولان مربوطه توانسته به شخصیتی معروف و پیگیر در این حوزه تبدیل شود.

در کنار معرفی دستاوردها و توان های بالفعل این حوزه این شخصیت به زبان فعالان این حوزه در بروز ضعف ها و کاستی ها تبدیل شده است. استقبال مردم از این شخصیت و حمایتشان در جهت توسعه بازار محصولات ایرانی خود بالاترین قدرت برای این اینفلوئنسر محسوب می شود.

همچنین مستر دانش بنیان مجموعه ای است که در برگزاری سمینارها، پنل های تخصصی، جشنواره ها، ایده بازارها، استارت آپ ویکندها و …. می تواند خدمات مختلفی به شما ارائه دهد و به شما در دیده شدن و رسیدن به اهدافتان کمک کند.

مستر دانش بنیان یکی از راهکارهای تبلیغات آنلاین راهکارهای تبلیغات آنلاین برای کسب و کار شماست.

برای اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و سفارش با شماره ۴۱۸۹۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.


آیا نیاز به مشاوره در مورد خدمات ما دارید ؟

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما تماس بگیرید

021-41895000

یا در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

تکمیل فرم