طراحی و ساخت اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن

سوال رایجی که کسب و کارها در ابعاد مختلف این روزها درگیر آن هستند اقدام برای طراحی یک وبسایت واکنش گرا (Responsive) یا ساخت اپلیکیشن موبایل است. این مساله از اهمیت بالای اپلیکیشن های موبایل و نفوذ پیش از پیش آن در میان کاربران تلفن های همراه خبر می‌دهد. ولی در پاسخ به این سوال شاید بهتر است اینطور پاسخ دهیم که هر دو گزینه از اهمیت خاص خود برخوردار هستند و برای موفقیت یک کسب و کار ضروری تلقی می شوند.

وبسایت های واکنشگرا که برای نمایش در گوشی های موبایل بهینه شده اند از اهمیت ویژه ای هم برای گوگل به عنوان بزرگترین موتور جستجوی اینترنتی و هم برای کاربران گوشی های هوشمند برخوردار هستند. همچنین اپلیکیشن های موبایل با بهره گیری از کاربردها و ویژگی های خاص خود مانند دسترسی آفلاین، تجربه کاربری مناسب، نگهداری مشتری، نمایش مناسب در دستگاه های مختلف و … همچنان به عنوان یک راه حل مناسب برای جذب مخاطب و افزایش فروش یک سازمان به شمار می روند.

چرا اپلیکیشن موبایل؟

همانگونه که حتماً در اطراف خود مشاهده کرده اید و احتمالا خودتان هم جزوی از آن هستید، جامعه امروزی تقریباً تمام امور روزمره خود را از طریق گوشی های هوشمند خود انجام می دهد و برای مواردی چون صحبت و ارتباط با دوستان، خرید و تحقیق در مورد کالاهای مختلف، رفت و آمد درون شهری، گذراندن وقت فراغت و … هر روز بیشتر به این معجزه عصر جدید وابسته تر می شود.

حال با دانستن این موضوع شاید راحت تر بتوانید درک کنید که داشتن یک اپلیکیشن کاربردی و جذاب برای یک کسب و کار به منظور دسترسی به جامعه عظیم کاربران گوشی های هوشمند، تا چه حد می تواند برای موفقیت در بازار کسب و کار امروز موثر و تعیین کننده باشد. بیلبوردهای زیادی در سطح شهر به تبلیغ اپلیکیشن ها اختصاص پیدا کرده است و حتی حضور پررنگ اپلیکیشن ها را در تبلیغات تلویزیونی می‌توان مشاهده کرد.

طراحی و ساخت اپلیکیشن در MTeam Mediaساخت اپلیکیشن

شرکت دیجیتال مارکتینگ برای سازمانها و شرکت ها، راهکارهای متنوعی مبتنی بر ساخت اپلیکیشن ارائه می‌دهد. شما می‌توانید ایده های مورد نظرتان را به ما ارایه دهید و از مشاوره رایگان در طراحی اپلیکیشن بهره مند شوید. همچنین کافی است نیاز کسب و کارتان را با ما در میان بگذارید تا همکاران متخصص ما اپلیکیشن اختصاصیتان را به بهترین شکل طراحی و تولید کنند. دسترسی به بسترهای انتشار داخلی و خارجی و استورهای تلفن همراه نیز بهترین شرایط انتشار اپلیکیشن را برای شما به ارمغان می‌آورد.


آیا نیاز به مشاوره در مورد خدمات ما دارید ؟

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما تماس بگیرید

021-41895000

یا در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

تکمیل فرم