سرویس پخش زنده

برگزاری رویداد بدون پوشش خبری را تصور کنید! در حالتی که هدف از رویداد صرف دیدار و تجمع افراد نباشد، پوشش خبری اهمیت بسیار بالایی پیدا می‌کند. هزینه ای که برای برگزاری رویداد می‌شود بسیار بالاتر از هزینه ایست که برای پوشش آن در رسانه ها انجام می‌شود و برعکس آن تعداد افرادی که با پوشش خبری یک رویداد را دنبال می‌کنند بسیار بیشتر از تعداد حاضرین در آن است.
اما کسانی که یک گام جلوتر هستند چه می‌کنند؟ آن ها همه‌ی مردم‌ را به رویدادشان دعوت می‌کنند!
پوشش زنده و مستقیم رویدادها اتفاقی ویژه است که با گسترش رسانه ها و فضای مجازی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. وبینارها و موبینارهای مختلفی را هر روز می‌بینیم. سرویس لایو اینستاگرام اندکی پس از ظهور، امروزه به تلویزیون اینستاگرام تبدیل شده است. تمامی این ها چیزی را نمی رساند جز اهمیت پوشش مستقیم و پخش زنده!
شرکت سرویس پخش زنده با تیم حرفه ای برنامه سازیتلویزیون اینترنتی M+ بهترین مشاور، مجری و پوشش دهنده رویدادهای شماست. استقرار استودیو در محل برگزاری رویداد، با امکانات تصویر برداری حرفه ای، به شما این امکان را می‌دهد تا در لحظه تمامی اتفاقات رویداد را پوشش دهید. پوشش برگزاری مراسم و برنامه سازی در حاشیه ی رویداد مانند ضبط مصاحبه و گفتگو بخشی از امکانات برنامه سازی سرویس پخش زنده است.

پخش زنده و ارایه بستر پخش زنده امکان ویژه ای است که تلویزیون اینترنتیتلویزیون اینترنتی M+ در اختیار شما می‌گذارد. برای اطلاعات بیشتر از این خدمات با کارشناسان ما گفتگو کنید.

شماره تماس ۴۱۸۹۵۰۰۰-۰۲۱


آیا نیاز به مشاوره در مورد خدمات ما دارید ؟

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما تماس بگیرید

021-41895000

یا در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

تکمیل فرم