راهکارهای تبلیغات ویدیویی

ازجمله راه‌های استفاده از رسانه‌های دیجیتال، تولید محتوا در قالب ساخت تیزر تبلیغاتی ، موشن گرافیک یا انیمیشن‌های تبلیغاتی می‌باشد که نوعی تکنیک در ارائه آگهی است و می‌تواند حس کنجکاوی را در مخاطبان شما برانگیزد. از آنجا که ساخت تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک غالبا در زمان کوتاه به معرفی محصولات یا خدمات خاصی می‌پردازد، تمامی مراحل ساخت آن‌ها از حساسیت بالایی برخوردار هستند. ازاین‌رو، همراهی یک تیم مجرب و خلاق در تمامی مراحل آن اعم از تعیین استراتژی‌ها، مشاوره، تولید و تدوین، می‌تواند شما را در اثربخشی تبلیغتان مطمئن نماید.

 

ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی جهت نمایش در تلویزیون، تلویزیون های اینترنتی ، شبکه های اجتماعی ، برنامه ها و سمینارها و … یکی از راه های مناسب ارایه محتواست. مناسب از این جهت که در زمان کم می‌تواند اطلاعات مورد نظر شما را به شکل ویدیویی به مخاطب منتقل کند و تصویر برند شما را در ذهن مشتری بسازد. کمپین های ویدیویی متکی بر تیزرها و موشن گرافیک هستند. یکی از فعالیت هایی که در MTeam Media انجام می‌شود طراحی و اجرای صفر تا صد ساخت تیزر تبلیغاتی است. تدوین استراتژی، سناریو نویسی، کارگردانی و ساخت و انتشار هدفمند از جمله فعالیت هاییست که برای ساخت تیزر تبلیغاتی انجام می‌شود.

 

موشن گرافیک

امروزه، موشن ها به علت سادگی و درک ساده و همچنین داشتن خلاقیت و القا حس خوب به کاربران بسیار موردتوجه قرار گرفته‌اند. موشن گرافیک‌ها نوع خاصی از محتوای ویدئویی هستند که در کمپین­های ویدئو مارکتینگ می­توانند بسیار اثرگذار باشند.

 

نمونه پروژه های تیزر و موشن گرافیک