ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی

از جمله راه‌های استفاده از رسانه‌های دیجیتال، تولید محتوا در قالب ساخت تیزر تبلیغاتی، موشن گرافیک یا انیمیشن‌های تبلیغاتی می‌باشد که نوعی تکنیک در ارائه آگهی است و می‌تواند حس کنجکاوی را در مخاطبان شما برانگیزد. از آنجا که ساخت تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک غالبا در زمان کوتاه به معرفی محصولات یا خدمات خاصی می‌پردازد، تمامی مراحل ساخت آن‌ها از حساسیت بالایی برخوردار هستند.

از این‌رو، همراهی یک تیم مجرب و خلاق در تمامی مراحل آن اعم از تعیین استراتژی‌ها، مشاوره، تولید و تدوین، می‌تواند شما را در اثربخشی تبلیغتان مطمئن نماید. کمپین های ویدیویی متکی بر تیزرها و موشن گرافیک هستند.

 

ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی جهت نمایش در تلویزیون، تلویزیون های اینترنتی، شبکه های اجتماعی، برنامه ها و سمینارها و … یکی از راه های مناسب معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات برای کسب و کارها به شمار می رود. مناسب از این جهت که در زمان کم می‌تواند اطلاعات مورد نظر شما را به شکل ویدیویی به مخاطب منتقل کند و تصویر برند شما را در ذهن مشتری بسازد.

یکی از فعالیت هایی که در MTeam Media انجام می‌شود طراحی و اجرای صفر تا صد ساخت تیزر تبلیغاتی است. تدوین استراتژی، سناریو نویسی، کارگردانی و ساخت و انتشار هدفمند از جمله فعالیت هاییست که برای ساخت تیزر تبلیغاتی انجام می‌شود.

 

نمونه پروژه های ساخت تیزر و موشن گرافیک توسط MTeam

 


آیا نیاز به مشاوره در مورد خدمات ما دارید ؟

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما تماس بگیرید

021-41895000

یا در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

تکمیل فرم