حضور MTeam در نمایشگاه تخصصی شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور

جستجو

حضور MTeam در نمایشگاه تخصصی شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور

 

 

دومین نمایشگاه تخصصی شرکت های دانش بنیان ،خلاق و فناور از روز پنجشنبه در بوستان گفتگوی تهران با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت، شروع به فعالیت نمود.
محمد ابراهیم صادقی دبیر نمایشگاه، با تاکید براینکه شرکت ها حاضر در این نمایشگاه جزو بهترین شرکت های دانش بنیان هستند گفت: از مجموعه سه هزار و ۷۰۰ شرکت دانش بنیان و خلاق کشور نزدیک به ۱۰۰ شرکت که جزو بهترین ها بوده اند به این نمایشگاه دعوت شدند تا آخرین و پیشرفته ترین محصولات خود را عرضه کنند.

دبیر دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان داخلی با بیان اینکه بسیاری از محصولات این شرکت های دانش بنیان به کشورهای پیشرفته اروپایی صادر می شود و توانست اند ارزش افزوده بالایی برای کشور ایجاد کنند افزود: بسیاری از این محصولات را اگر نمی توانسیم در داخل تولید کنیم امروز وابستگی شدید اقتصادی به خارج پیدا می کردیم و با درگیر شدن گلوگاه های اقتصادی مجبور بودیم این محصولات را از خارج وارد کنیم که با دشواری های زیادی روبرو می شدیم.
صادقی گفت: از همه حوزه های فناورانه شرکت های در این نمایشگاه حضور دارند که شامل حوزه های برق و الکترونیک تا فناوری اطلاعات و فناوری های زیستی و فناوری های ساخت و تولید و فناوری های تجهیزات دستگاه ها می شود.
وی درخصوص بین المللی بودن نگاه نمایشگاه گفت: در حوزه بین الملل از هیئت های تجاری کشورهای مختلف دعوت شده اند که در این نمایشگاه حضور داشته باشند نزدیک به ۴۰ هیئت خارجی قرار است با بازدید از نمایشگاه با شرکت ها مذاکره داشته باشند تا بحث صادرات محصولات این شرکت ها تسهیل شود و بتوانیم به فروش شرکت های دانش بنیان در عرصه بین المللی کمک کنیم.

در این نمایشگاه MTeam نیز در کنار سایر شرکت های دانش بنیان حضوری فعال داشته و همه روزه پذیرای مهمانان خود خواهد بود.

منبع: شبکه خبر


آیا نیاز به مشاوره در مورد خدمات ما دارید ؟

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما تماس بگیرید

021-41895000

یا در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

تکمیل فرم

نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *