تولید محتوای رسانه ای

تولید محتوای رسانه ای

برنامه های تلویزیونی از دیرباز طرفداران بی شماری در سرتاسر دنیا دارا بوده است و همواره بستر مناسبی برای معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات شرکت های گوناگون به شمار می رود. هرچند با گسترش استفاده از اینترنت در میان افراد جامعه، استفاده از شبکه‌ها و بسترهای اینترنتی بیش‌ از پیش در میان مردم و به ویژه نسل جوان رو به افزایش است، به‌ گونه‌ای که اکنون در صورت آنلاین بودن، هیچ محدودیتی برای تماشای محتوای رسانه ای دلخواه شما در بستر اینترنت، از طریق وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن های موبایل وجود ندارد.

با در نظر گرفتن محدودیت های پخش تلویزیونی برای کسب و کارها چه از نظر زمان پخش و چه از نظر اقتصادی و همچنین تغییر ذائقه جامعه برای تماشای برنامه های تلویزیونی، بسیاری از کسب و کارها با در نظر گرفتن ظرفیت ها و بستر مناسب فضای اینترنت به تولید محتوای رسانه ای رو آورده اند تا با هزینه و محدودیت های کمتر به جامعه مخاطب گسترده تری دست پیدا کنند.

تولید محتوای رسانه ای MTeam Media

ما اینجا در (ام پلاس)  به تولید محتوای رسانه ای برای پخش در بسترهای اینترنتی می‌پردازیم، تا بتوانیم هم‌جهت با دیگر خدمات رسانه‌ای، پلی برای ارتباط با مخاطبان، چه به‌صورت پخش زنده و یا ضبط شده، ایجاد نماییم. درواقع ام پلاس  رسانه رسمی MTeam است که بر بستر وب فعالیت دارد و با در نظر گرفتن نیازها و جامعه مخاطب کسب و کارهای مختلف، به ارائه ایده، طرح و تولید محتوای رسانه ای برای هر چه بیشتر دیده شدن در فضای آنلاین می پردازد.

   با ارائه این سرویس و با بهره‌گیری از تجربه و تخصص خود در عرصه رسانه، می‌تواند یک کانال جدید در زنجیره تبلیغاتی شما و یک پنجره ارتباطی جدید بر روی مشتریان شما بگشاید. همچنین از دیگر فعالیت های این واحد می توان به ایده پردازی و طراحی برنامه های تلویزیونی و تولید تیزرهای تلویزیونی برای کسب و کارها اشاره کرد.


آیا نیاز به مشاوره در مورد خدمات ما دارید ؟

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما تماس بگیرید

021-41895000

یا در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

تکمیل فرم