تلویزیون اینترنتی

تلویزیون اینترنتی

تلویزیون اینترنتی چیست؟

« تلویزیون اینترنتی » (Internet protocol television) نسبتاً جدید و در حال تکامل است که مخاطبان می تواند با خریداری و اتصال یک ست تاپ باکس به دستگاه تلویزیون خود وصل کرده و از خدمات مانند: دسترسی به آرشیو فیلم ها و سریال ها، موسیقی، پخش زنده، خرید اینترنتی، بازی آنلین، بانک آنلین وغیره بهره مند شوند.

تلویزیون اینترنتی یک سیستمی است که با استفاده از پروتکل اینترنت برای ساخت یک شبکه، و خدمات تلویزیون دیجیتال ارایه می شود، که این خدمات می تواند توسط اتصال پهنای باند وسیع در اختیار کاربر قرار گیرد. برخی کاربران خدمات تلویزیون اینترنتی را به همرا خدمات ویدیویی و اینترنتی مانند دسترسی یه وب از VOIP دریافت کنند. در دنیای تجارت ترکیب از تلویزیون اینترنتی ، VOIP دسترسی به اینترنت از راه دور Triple play که اجرای سه گانه می نامند.

پهنای باند به این معنی است که واژه است که در دنیای شبکه های کمپیوتری از آن استفاده می شود. که برای انتقال داده توسط اتصال شبکه رابطه می دهد اشاره کند. پهنای باند نشان دهند مجموع فاصله بین بالا ترین و پایین ترین سیگنال بر روی کانال های مخابراتی است.

برای بهتر شناختن این واژه ما می توانیم یک اتوبانی را در نظر بگیریم و معمولاً اتوبان دارای چند خط (line) یا باند (band) است. که ظرفیت بزرگراه را معین می کند، مثلاً اگر بزرگراه دارای ۲ خط باشد، طبیعتاً به طور هم زمان و از یک نقطه از بزرگراه فقط دو ماشین امکان عبور دارند. و اگر بزرگراه دارای ۴ خط باش

د و یا باند باشد و به طور همزمان ۴ ماشین امکان عبور دارند.

صدا روی پروتکل اینترنت

مخفف آن Voice over internet protocol) VOIP) گروه از تکنولوژی می گویند که برای انتقال صدا و چند رسانه از آن استفاده می کند. VOIP با عنوان تلفون IP، تلفن اینترنتی، نیز شناخته می شود.

پیشرفت سریع تکنولوژی در زمینه های مختلف و ایجاد نیاز های جدید، تکنولوژی رایج را به نوگرایی و تغییر بنیادی واداشته است. برخی از شبکه های مشهور تلویزیون جهان به این فکر افتادن که برای محدویت زمان و مکان برای مخاطبان خود حذف کنند.

از سوی دیگر برنامه های تلویزیون و افزایش شبکه های مختلف برنامه سازان و تولید کنندگان محتوا را بر این داشته تا از این طریق و روش های گوناگون تعداد مخاطبان و میزان بازدید برنامه های شان را افزایش دهند. حال نفوذ اینترنت و افزایش کلایی این تکنولوژی جدید در زندگی روزمره و امروز سبب شده که دست اندر کاران شبکه های بزرگ و تولید کنندگان محتوای تفاوت از کنار این فناوری بی تفاوت عبور نکنند. به همین جهت راه اندازی تلویزیون اینترنتی از جمله آخرین و جدید ترین راهکار های به حساب می آید که سبب شده مسؤلان شبکه های کوچک و بزرگ برای حفظ و افزایش مخطبان و به طبع آن افزایش تبلیغات تجاری خود به این فناوری تکیه کنند.

تلویزیون اینترنتی ام پلاس MPlus

تلویزیون اینترنتیتلویزیون اینترنتی M+  واحد برنامه سازی دیجیتال مارکتینگ است که با داشتن استودیوهای مجهز برنامه سازی به تولید برنامه های رسانه ای می پردازد. تلویزیون اینترنتی M+ علاوه بر تامین محتوای اکوسیستم به سفارش سایر شرکت ها نیز برنامه سازی می‌کند. تیمی حرفه ای و مجرب بر پایه ایده پردازی های خلاقانه این برنامه ها را طراحی کرده و گروهی از افراد متخصص، کار تدوین و انتشار آن را بر عهده دارند. برنامه سازی در تلویزیون اینترنتیتلویزیون اینترنتی M+ در بخش های مختلف انجام می‌شود که در ادامه می‌توانید هر یک از خدمات را به همراه نمونه کارها مشاهده کنید.

ساخت تیزر تبلیغاتی

 

ساخت موشن گرافیک

 

تولید محتوای آموزشی ویدیویی

 

سرویس پخش زنده


آیا نیاز به مشاوره در مورد خدمات ما دارید ؟

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما تماس بگیرید

021-41895000

یا در صورت تمایل فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

تکمیل فرم